АНОНС: 3 листопада відкриття виставки персональних історій боротьби з дискримінацією

З 3 по 12 листопада експозиція "Моя історія боротьби з дискримінацією" буде розміщена в музеї історії Києва. Вхід вільний

З 3 по 12 листопада експозиція “Моя історія боротьби з дискримінацією” буде розміщена в музеї історії Києва.

Вхід вільний.

Щодня люди стикаються з дискримінацією і не знають, що з цим робити, як протидіяти, відчувають себе самотніми, беззахисними та безправними. Тому метою виставки було надихнути та мотивувати людей боротися за свої права на прикладі успішних історій протидії дискримінації.

Образи героїв та героїнь історій було втілено за допомогою схожих на них манекенів, а самі історії можна було прочитати поряд з ними або послухати. Усі випадки утисків та дискримінації реальні і відбувалися через наступні ознаки: стан здоров’я (ВІЛ), місце проживання, етнічне походження, стать, релігія, сімейний стан, інвалідність, сексуальна орієнтація.

Адреса: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 7, музеї історії Києва, 4 поверх.

Режим роботи перевіряйте на сайті музею: https://goo.gl/YdD5Jp

Вулична виставка цих же історій вже відбулась 21-22 жовтня в парку Шевченка міста Києва. Фото з події тут: https://goo.gl/j39Efx

Виставка створена Кампанією протидії дискримінації та громадською організацією Центр “Соціальна Дія” за підтримки Mіжнародного фонду “Відродження” та Sigrid Rausting Trust.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: