АНОНС: 3-4 квітня у Луцьку семінар щодо впливу трудової міграції будівельників

Запрошуємо до участі представників Волинської облдержадміністрації, Луцької міської ради, Луцького міського центру зайнятості, Конфедерації будівельників України, компанії-посередники з працевлаштування за кордоном і ЗМІ.

3-4 квітня у Луцьку профспілки та експерти проаналізують вплив міграції на ринок праці західного регіону України та оцінять його стан у будівельній галузі Волинської області. Обговорюватимуться причини трудової міграції українців в країни Європейського Союзу, умови їхньої праці та працевлаштування за кордоном, законодавче забезпечення прав і соціальних гарантій українських трудових мігрантів-будівельників у країнах ЄС. Захід організовує Профспілка працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України за підтримки проекту «Громадська синергія», що фінансується Європейським Союзом та виконується Міжнародним фондом «Відродження». 

У рамках проведення семінару заплановано міні-тренінг з питань легального працевлаштування за кордоном.

Запрошуємо до участі представників Волинської облдержадміністрації, Луцької міської ради, Луцького міського центру зайнятості, Конфедерації будівельників України, компанії-посередники з працевлаштування за кордоном і ЗМІ.

Час: 3 квітня, з 12:00 до 18:00. Початок реєстрації об 11:30. 

Місце: м. Луцьк, пр. Відродження,2, Навчально-методичний центр профспілок Волинської області.

Спікери: 

  • Василь Андреєв – керівник проекту, голова Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України;
  • Олег Борисов – експерт з питань зайнятості і трудової міграції Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України;
  • Павло Тишко – голова Волинської обласної організації Профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів України.

Додаткова інформація: Катерина Клименко, +38044 2896031, profbudukraine@gmail.com.

Довідкова інформація: Семінар проходитиме за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках проекту «Громадська синергія» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС та Української національної платформи Форуму громадянського суспільства Східного партнерства. 

Окремі думки, висловлені в матеріалах або озвучені на заході, є особистою позицією авторів/спікерів і необов’язково  відображають точку зору Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: