Анонс: 30 березня відбудеться дискусія «Думайдан – 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння»

30 березня 2017 року у Києві в межах Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA відбудеться дискусія «Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння». Захід, який має на меті - пошук порозуміння між людьми різних етнічних груп. Дискусія є першим заходом в межах проекту Думайдан-2017, який покладе початок пошукам відповідей на запитання: як нам, людям з різних етнічних груп та різним культурним бекграундом налагоджувати міжкультурний діалог і ставати ближчими один до одного?

30 березня 2017 року у Києві в межах Міжнародного фестивалю документального кіно Docudays UA відбудеться дискусія «Думайдан-2017: гуртуймося біля шатра порозуміння». Захід, який має на меті – пошук порозуміння між людьми різних етнічних груп. Дискусія є першим заходом в межах проекту Думайдан-2017, який покладе початок пошукам відповідей на запитання: як нам, людям з різних етнічних груп та різним культурним бекграундом налагоджувати міжкультурний діалог і ставати ближчими один до одного?

Під час дискусії гості зможуть більше дізнатись про історію ромського народу, зокрема і такі трагічні її моменти, як нацистський геноцид в часи Другої світової війни. В результаті дискусії буде створено робочий текст резолюції учасників на основі виступів та обговорень, а також оголошено конкурс на краще есе щодо вирішення озвучених питань. Присутні також зможуть переглянути тизер документально-мистецького проекту про історії сучасних ромських жінок України, які розвінчують стереотипи і своїм прикладом демонструють успішність, професійну й особисту реалізацію.

Час: 30 березня з 16:00 до 19:00 

Місце проведення: м. Київ, вул. Саксаганського, 6, Будинок Кіно (Біла зала)

Контактна особа: Олена Сапожнікова, +38 063 8566022.

Організатори заходу «Думайдан – 2017: гуртуймося біля шатра порозуміння»: Громадська спілка «Українська Гельсінська спілка з прав людини», Всеукраїнська спілка громадських організацій «Конгрес Ромен України», Міжнародний фонд «Відродження», МБФ Ромський жіночий фонд «Чіріклі», ГО Платформа для змін «Ре:Дизайн», Конгрес національних громад України, Асамблея національностей України, Рада національних спільнот України, Громадська організація «Центр Права», Міжнародна громадська організація «Інтернаціональний Союз». Проект реалізується за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, Центру Української Культури та Мистецтв, Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Захід організовано в рамках проекту з інституційної розбудови «Українська Гельсінська спілка з прав людини» за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні, а також за підтримки Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: