АНОНС: 2 серпня оголосять переможця «Відзнака імені Сергія Нігояна»

2 серпня, в Києві, у день народження Сергія Нігояна, героя Небесної Сотні, який загинув на Майдані від пострілу снайпера 22 січня 2014, - оголосять переможця творчого конкурсу «Відзнака імені Сергія Нігояна», організованого громадською організацією «Родина Героїв Небесної Сотні». Відзнака імені Сергія Нігояна заснована в рамках проекту «Відзнаки Героїв Небесної Сотні», завдяки підтримці платформи «Велика ідея» і Міжнародного фонду «Відродження» та партнерам: Українському інституту національної пам’яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності».

2 серпня, в Києві, у день народження Сергія Нігояна, героя Небесної Сотні, який загинув на Майдані від пострілу снайпера 22 січня 2014, – оголосять переможця творчого конкурсу «Відзнака імені Сергія Нігояна», організованого громадською організацією «Родина Героїв Небесної Сотні». Відзнака імені Сергія Нігояна заснована в рамках проекту «Відзнаки Героїв Небесної Сотні», завдяки підтримці платформи «Велика ідея» і Міжнародного фонду «Відродження» та партнерам: Українському інституту національної пам’яті, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності».

Дата:  2 серпня 2018 року, 17:00.

Місце: м. Київ, Майдан Незалежності, біля Монументу Незалежності.

Сергій Нігоян мріяв про акторську кар’єру і планував втілити свою мрію, тільки-но закінчиться Майдан. Але не встиг. В пам’ять про Сергія і для втілення його мрій в життя «Родина Героїв Небесної Сотні» започаткувала Відзнаку, в рамках якої щороку проводитиметься конкурс творчих робіт на його честь. Відзнака покликана підтримувати молодих українських митців, які, як і Сергію, вбачають у творчості засади розвитку сучасної України, прагнуть до створення нових форм і сенсів мистецтва. Метою конкурсу було створення музичного твору, звукової інсталяції, яка буде презентована у листопаді, в рамках відзначення 5-ї річниці Революції Гідності.

Нагадаймо, конкурс проектів аудіо та мультимедійних інсталяцій у публічному просторі було проведено в 2018 р. Співорганізаторами конкурсу проектів виступили мистецьке об’єднання «ВАВІЛОН 13» та Асоціація електроакустичної музики при Київській організації НСКУ. В конкурсі взяли участь студенти та випускники вищих навчальних музичних закладів, а також медіа-артисти України та української діаспори віком до 35 років.

Взяти участь в роботі журі конкурсу зголосилися знані українські митці: композитори: Леонід Грабовський, Кармела Цепколенко, Олександр Щетинський, Іван Небесний, Остап Мануляк, Алла Загайкевич, режисери: Сергій Проскурня та Володимир Тихий.

Контактна особа для акединтації: Володимир Бондарчук: heavenlyhudred@gmail.com, +380979459249 або +380979475055.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: