АНОНС: 27 жовтня відкриття річної конференції Київського Діалогу

Річна конференція буде присвячена темі: "Громадяни чи населення: хто і як має творити місто, в якому хочеться жити".

27-28 жовтня в Києві відбудеться 13-та річна конференція “Київського Діалогу” за участі Ребекки Хармс, депутатки Європейського парламенту, Євгена Бистрицького, виконавчого директора, Міжнародного фонду “Відродження” та інших поважних гостей.

З літа 2017 року “Київський Діалог” розширив свою географію й тепер працює у 35 містах та містечках навколо восьми великих міст України: Одеса, Харкова, Миколаєва, Дніпра, Львова, Черкасів, Маріуполя, Слов’янська. Таким чином “Київський Діалог” прагне організувати та пришвидшити обмін досвідом у здійсненні демократичних реформ на місцевому рівні, а також посилити громадський контроль за органами влади.

Річна конференція буде присвячена темі: “Громадяни чи населення: хто і як має творити місто, в якому хочеться жити”. Захід збере активних і впливових представників громадянського суспільста та місцевого самоврядування з усієї України. Понад 80 представників різних міст і громад України, які братимуть участь, вже можуть представити свої «історії успіху» залучення громадськості в управлінні.

Запрошуємо журналістів відвідати відкриття та перший день конференції.

Час: 27 жовтня, початок о 14:00.

Місце: у центрі міста Києва.

Реєстрація для ЗМІ: https://goo.gl/forms/rEsPkCmDmkDhAOt23. У якості підтвердження Вашої участі, ми надішлемо листа з деталями щодо місця проведення.

На відкритті виступатимуть:

– Ребекка Хармс, депутатка Європейського парламенту, Брюссель

– Штефані Шіффер, директорка, Європейський Обмін, Берлін

– Євген Бистрицький, виконавчий директор, Міжнародний фонд “Відродження”, Київ

– Маркус Бранд, радник з демократичного управління та голова стратегічного відділу

ПРООН в Україні, Київ

– Ігор Коліушко, голова Центру політико-правових реформ, Київ

– Валерій Новіков, голова Луганського обласного правозахисного центру «Альтернатива» , Київ/Алчевськ

Модератор: Вільфрід Їльґе, Німецьке товариство зовнішніх справ, Берлін

Конференція організована у співпраці з Фондом Конрада Аденауера, Фондом Гайнріха Бьолля, Фондом Фрідріха Науманна, Міжнародним фондом “Відродження”, а також за підтримки Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччини.

Довідково: Проект «Київський Діалог» був започаткований у 2005 році відразу після «Помаранчевої Революції». Ідея проекту полягала у створенні інноваційної німецько-української платформи для діалогу та обміну досвідом, яка б об’єднувала в собі мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України, і тим самим сприяла б демократичному розвитку України.

Проект реалізується німецькою громадською організацією «Європейський Обмін» та Міжнародним фондом «Відродження» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: