АНОНС: 26 вересня у Києві презентують європейський досвід для екологічних реформ в Україні

Мета круглого столу - представити нові інструменти реалізації екологічної політики і права, окреслити поняття та принципи ведення кліматичної дипломатії в ЄС, а також обговорити можливі шляхи та перспективи використання європейського досвіду у цих сферах в Україні.

26 вересня у Києві відбудеться круглий стіл «Європейським реформам – зелені орієнтири: перегляд імплементації в екологічній сфері та кліматична дипломатія». Там будуть презентовані два аналітичні документи: «Імплементація екологічних зобов’язань в умовах дерегуляції в Європейському Союзі: досвід кращих практик для України» і «Кліматична дипломатія в ЄС: висновки та рекомендації для України». 

Мета круглого столу – представити нові інструменти реалізації екологічної політики і права, окреслити поняття та принципи ведення кліматичної дипломатії в ЄС, а також обговорити можливі  шляхи та перспективи використання європейського досвіду у цих сферах в Україні.

Час : 26 вересня, з 11:00 до 15:00.

Місце: м. Київ, вул. Володимирська, 55, конференц-зал Національної академії наук України. 

Спікери:

  • Наталія Андрусевич, координатор робочої групи «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС; 
  • Мар’яна Булгакова, експерт проекту, Експертно-дорадчий центр «Правова аналітика»;
  • Микола Кузьо, заступник міністра екології та природних ресурсів з питань євроінтеграції.

Організатор круглого столу – Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля». 

Для участі у заході зацікавлені експерти, громадські активісти, представники виконавчої влади повинні заповнити акредитаційну форму: https://docs.google.com/forms/d/1E8OIH0RTZroiXU1sI1J3cSntm4Z1EHj8348oYvYtAVc/edit 

Додаткова інформація у Зоряни Козак, старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру «Суспільство і довкілля», zoryana.kozak@rac.org.ua , +38 032 242 22 84.

Захід проводиться в рамках проекту «Сприяння європейським реформам у сфері довкілля та зміни клімату в Україні» під егідою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС. Проект реалізовує Ресурсно-аналітичний центр «Суспільство і довкілля» спільно із Експертно-дорадчим центром «Правова аналітика» за сприяння Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в рамках  грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (https://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy/).

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: