23-30 березня у Києві проходитиме фестиваль Docudays UA

23 березня у Києві відкривається XV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

23 березня у Києві відкривається XV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Наскрізною темою на цьогорічному фестивалі є тема рівності. Людська гідність, свобода, справедливість та рівність є цінностями, на яких тримається концепція прав людини. Щоб розхитати стереотипи, яких чимало в нашому суспільстві, організатори фестивалю створили шість спеціальних програм, що дозволяють поглянути на найпоширеніші проблеми нерівності з різних ракурсів.

У рамках Docudays UA проходитиме спеціальна програма партнерів Міжнародного фонду «Відродження» — правозахисна програма RIGHT NOW! Вона включатиме документальні прем’єри, дискусії з експертами та майстер-класи від зірок світової документалістики. Відтак  буде цікава не лише фаховим спеціалістам із права, а й усім, хто прагне дискутувати, діяти та ставити болючі питання про «невидимі рівні» в повсякденному житті.

Розклад заходів правозахисної програми RIGHT NOW!: https://goo.gl/nQTU5z

Вхід на події правозахисної програми — вільний. Окремі заходи потребують реєстрації. Читайте умови — на сторінці кожної з подій.

Основне місце проведення заходів правозахисної програми – креативний простір IZONE  (Київ, вул. Набережно-Лугова, 8). Інші події фестивалю відбуватимуться також у кінотеатрах «Жовтень» (вул. Костантинівська, 26) і «Україна» (вул. Архітектора Городецького, 5).

Також радимо відвідати й інші програми фестивалю. Деталі та розклад цих програм за посиланнями:

Міжнародний фонд «Відроджнення» є одним із ініціаторів створення фестивалю Docudays UA як майданчика для руйнування стереопитів та формування доброзичливого середовища та поваги до людей, які мають свої різноманітні відмінності. Протягом 15 років Фонд підтримує проведення фестивалю, який став не лише культурницьким явищем, але й значущим соціальним проектом.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: