АНОНС: 1 червня в Києві відбудеться публічна дискусія: «Як говорити правду не ображаючи?»

1 червня, в межах Книжкового Арсеналу 2018, відбудеться публічна дискусія: «Як говорити правду, не ображаючи», організатором якої є Міжнародний фонд «Відродження». Дата: 1 червня, 15:00-16:00. Місце: «Мистецький арсенал», зала «Сфера».

1 червня, в межах Книжкового Арсеналу 2018, відбудеться публічна дискусія: «Як говорити правду не ображаючи?», організатором якої є Міжнародний фонд «Відродження».

Дата: 1 червня, 15:00-16:00.

Місце: м. Київ, вул. Лаврська, 12, «Мистецький арсенал», зала «Сфера». 

Під час заходу мова йтиме про те, що в Україні боротьба за свободу слова тривала десятиліттями і перемога у цій боротьбі, принаймні нині, є видимою.  Але перемога щодо будь-чого передбачає запитання: «А що далі?». Чи може свобода розширюватися безкінечно? Чи є межа свободи, за якою починається самообмеження і що може стати його чинником? Чи є між поняттями «свобода слова» і «мова ворожнечі» знак імплікації? І нарешті чому частина української літератури продовжує містити лексику мови ненависті, а письменники дозволяють собі ксенофобські висловлювання в публічних виступах та інтерв’ю?

До участі запрошені:

Ольга Жмурко, директорка Ромської програмної ініціативи Міжнародного фонду «Відродження»;

Володимир В’ятрович, голова Українського інституту національної пам’яті;

Артем Полежака, поет;

Олексій Мацука, головний редактор сайту «Новости Донбасса»;

Іван Рябчій, перекладач;

Модерує – Радослава Чекмишева, координаторка з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження».

Контактна особа – Радослава Чекмишева, координаторка з комунікацій Міжнародного фонду «Відродження», chekmysheva@irf.ua, +38 093 070 88 78

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: