АНОНС: 15 квітня літературний вечір кримськотатарського поета Шакіра Селіма

15 квітня 2017 р. відбудеться літературний вечір, присвячений 75-й річниці з дня народження видатного кримськотатарського поета, перекладача, публіциста Шакіра Селіма. До участі у заході запрошені народні депутати України, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, керівники Департаменту культури та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації, кримськотатарська спільнота.

15 квітня 2017 р.  відбудеться літературний вечір, присвячений 75-й річниці з дня народження видатного кримськотатарського поета, перекладача, публіциста Шакіра Селіма. До участі у заході запрошені народні депутати України, лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, керівники Департаменту культури та Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації,  кримськотатарська спільнота. Культурний захід відбувається в рамках проекту «Крим – це Україна» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження», що покликаний зберегти рідну кримськотатарську мову і культуру серед дітей-переселенців з Криму, а також розказати про кримськотатарські традиції жителям Києва та інших міст України.

Час: 15 квітня, 14:00

Місце: м. Київ, вул. Грушевського, 1,  приміщення Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого

Програма включатиме:

  • презентацію творів Шакір Селіма,
  • перегляд фільму про життя та літературний шлях поета,
  • творчі виступи молодих кримськотатарських письменників,
  • виступи вихованців кримськотатарського культурного центру «Кримська родина».

Акредитація журналістів: Дрьомова Ганна,  +38 050 6409865

Організатори заходу: громадська організація «Кримська родина», Меджліс кримськотатарського народу, Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого, телеканал АТР, інформаційний партнер «Агентство «Кримські новини».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: