Анонс: 13 квітня презентують кампанію #ЗнімайРожевіОкуляри

13 квітня в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться презентація інформаційної кампанії #ЗнімайРожевіОкуляри». Кампанія покликана пояснити пацієнтам та лікарям, що знеболення - це право кожного.

13 квітня в Українському кризовому медіа-центрі відбудеться презентація інформаційної кампанії #ЗнімайРожевіОкуляри». Кампанія покликана пояснити пацієнтам та лікарям, що знеболення – це право кожного. Лікування без знеболення у ХХІ столітті можна порівняти з тортурами, адже за наявності усіх необхідних лікарських засобів, трапляються випадки, що лікування хворих зумисно відбувається без знеболення у нестерпних муках, які людині важко витримати.

Кампанію реалізовуватиме програмна ініціатива «Громадське здоров’я» Міжнародного фонду «Відродження» у партнерстві з ГО «Інститут правових досліджень та стратегій», МБФ «Соборність», БФ допомоги невиліковно хворим «Мати Тереза», ГО «Клуб «Шанс», ГО «Інститут соціального розвитку», ГО «Українські правові ініціативи», БО «Мережа 100 відсотків життя Рівне».

Дата: 13 квітня, з 10:15 до 11:00

Місце: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український кризовий медіа центр (у приміщенні Українського дому).

Учасники презентації:

Презентації також відбудуться в низці регіонів України. Найближча – в Сумах 19 квітня, потім в Рівному – 27 квітня.

Контактна Особа: Радослава Чекмишева, PR-координатор Міжнародного фонду «Відродження», chekmysheva@irf.ua; +38 050 405 43 99

Подія у ФБ.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: