АНОНС: 12 вересня в Одесі розкажуть про інструменти підтримки інноваційного бізнесу в Україні

В Одесі відбудеться два заходи, присвячених спеціальним грантовим програмам Горизонту 2020 для малого та середнього інноваційного бізнесу. Запрошуємо журналістів їх відвідати.

12 вересня в Одесі відбудеться два заходи, присвячених спеціальним грантовим програмам Горизонту 2020 для малого та середнього інноваційного бізнесу. Запрошуємо журналістів їх відвідати.

Час: 12 вересня, 09:30-16:30.
Місце: м. Одеса, Французький Бульвар, 29 (Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАНУ).

Інформаційний день «Програми Горизонт 2020 та COSME для МСП, як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» буде корисним керівникам малих та середніх підприємств, які зацікавлені в залучені коштів на розвиток та комерціалізацію інноваційних проектів за допомогою участі у спеціальних грантових програмах Горизонту 2020 для МСП (SME Instrument). Учасники інфодня зможуть задати питання та надати проектні пропозиції до аналізу експертам, які мають досвід у підготовці та оцінці проектних пропозицій для програми Горизонт 2020.

Практичний семінар «Очікувані конкурси програми Горизонт 2020 та підготовка успішних проектних заявок» присвячена знаходженню оптимальних форм співпраці між бізнесом, наукою та владою та обговоренню формату регіональної (міської) програми підтримки інноваційного бізнесу у контексті підходу «розумної спеціалізації» (Smart specialization).

Основні теми презентацій:

  • пошук конкурсних тем програми «Горизонт 2020»;
  • генерування проектної ідеї та формування концепції проекту;
  • розуміння структури проектної заявки до програми «Горизонт 2020»;
  • попередня оцінка проектної заявки до програми «Горизонт 2020»;
  • пошук партнерів та подача проектної пропозиції на конкурс;
  • правові та фінансові аспекти реалізації проектів програми «Горизонт 2020» в Україні;
  • використання успішного досвіду підготовки проектних заявок до програми «Горизонт 2020»
  • можливості програми COSME та сервіси мережі EEN.

Контактна інформація: Іван Кульчицький, ГО АЄІ тел. 0509292396, Email: kul.ivan@gmail.com

 

Заходи відбудуться в рамках проекту «Посилення впливу громадськості на євроінтеграційні процеси у сфері науково-технічного та інноваційного розвитку України», який виконує «Агенція Європейських Інновацій» під парасолькою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: