АНОНС: 12 травня пройде семінар по роботі журналістів у місцях несвободи

12 травня 2017 року у Києві відбудеться одноденний семінар для журналістів «Зробити закрите відкритим: робота журналістів у місцях несвободи». Після його завершення учасники отримають доручення Омбудсмана на відвідування місць несвободи без попередження.

12 травня 2017 року у Києві відбудеться одноденний семінар для журналістів «Зробити закрите відкритим: робота журналістів у місцях несвободи». Після його завершення учасники отримають доручення Омбудсмана на відвідування місць несвободи без попередження. Організатори: Центр інформації про права людини, Уповноважений ВР України з прав людини за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Час проведення: 12 травня 2017 року, з 9:00 до 20:00.

Місце проведення: Київ

Організатори відшкодовують витрати харчування, а для учасників з інших міст – також проїзд (автобус або потяг – купе, 2-й клас інтерсіті), проживання (одна доба) та за умови повної участі в семінарі.

Умови участі

Кандидати та кандидатки на участь у тренінгу повинні:

– бути штатними або позаштатними працівниками(цями) ЗМІ з досвідом роботи не менше трьох років;

– бути повнолітніми громадянами(ками) України;

– мати підтверджений досвід висвітлення проблем людей у місцях несвободи;

– надати організаторам написаний у довільній формі лист від головного(ої) редактора(ки), в якому підтверджується згода редакції на участь кандидата у тренінгу та готовність редакції висвітлювати проблематику людей у місцях несвободи.

Від однієї редакції до розгляду приймається одна заявка (для телевізійної редакції – дві заявки).

Аплікаційна форма

Для того, щоб подати заявку, необхідно заповнити онлайн-форму, а також надіслати лист від головного редактора (складений у довільній формі) на електронну адресу: mt@humanrights.org.ua

Заявки, що не відповідають умовам участі в тренінгу, розглядатися не будуть.

Кінцева дата подачі заявки:  1 травня 2017 року

Кандидати будуть поінформовані про результати відбору не пізніше 3 травня 2017 року.

Контактна особа – Маргарита Тарасова, 093 977 53 13, mt@humanrights.org.ua

Довідка: В Україні функціонує близько 5 тисяч місць несвободи (в’язниці, дитячі будинки, психіатричні лікарні, пункти прийому біженців тощо), які зазвичай закриті для громадськості. З 2012 року їх регулярно відвідують монітори Національного превентивного механізму, а з минулого року така можливість з’явилась у журналістів.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: