АНОНС:10 жовтня прес-конференція до Всесвітнього дня паліативної допомоги

У Києві відбудеться прес-конференція #КапелюхаНаВуха, якою розпочнеться серія заходів по всій Україні до Всесвітнього дня паліативної допомоги.

10 жовтня в Києві відбудеться прес-конференція #КапелюхаНаВуха, якою розпочнеться серія заходів по всій Україні до Всесвітнього дня паліативної допомоги. Всесвітній День паліативної допомоги відзначаться щорічно у другу суботу жовтня і супроводжується всесвітнім флешмобом. Кожен небайдужий має нагоду одягнути будь-якого веселого капелюха на підтримку невиліковно хворих дітей в Україні та по всьому світові й опублікувати своє фото у капелюсі на сторінці у Facebook чи Instagram під хештегами #КапелюхаНаВуха та #HatsOn4CPC, вимагаючи створення доступної та якісної системи паліативної допомоги. Окрім флешмобу, в Україні відбудеться низка заходів, які привернуть увагу громад до потреб паліативних пацієнтів. Про них також розкажуть на прес-конференції.

Запрошуємо журналістів.

Дата: 10 жовтня 2017 року, початок о 15:00.

Місце: м. Київ, вул Богдана Хмельницького 8/16, “Артхаб Укрінформ”.

Спікери:

  • Юрій Лазаревич, голова благодійної організації “Мережа 100 відсотків життя Рівне”;
  • Ганна Котенко, керівниця проекту “Забезпечення захисту прав людей, які потребують паліативної допомоги силами організацій громадянського суспільства” за підтримки Європейського Союзу;
  • Ксенія Шаповал, менеджерка програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”;
  • Ірма Вітовська-Ванца, заслужена артистка України, керівниця благодійного театрального проекту “Оскар і рожева пані”, громадська діячка.

Нагадуємо, що у 2016 році всеукраїнських флеш-моб #КапелюхаНаВуха об’єднав тисячі небайдужих, які одягли капелюхи та виклали свої фото у Facebook аби привернути увагу до невирішених питань невиліковно хворих дітей України. До всеукраїнського флеш-мобу приєдналися Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, Міністр охорони здоров’я Уляна Супрун, лікар Євген Комаровський, письменник Сергій Жадан, актриса театру і кіно та ініціаторка соціального арт-проекту «Оскар і Рожева Пані»  Ірма Вітовська-Ванца, художник Андрій Єрмоленко та багато інших. 

Організоторами заходу є благодійна організація “Мережа 100 відсотків життя Рівне”, за підтримки Європейського Союзу у співпраці з програмною ініціативою “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Довідка: Паліативна допомога – це підхід, що дозволяє поліпшити якість життя пацієнтів та їхніх сімей, які зіткнулися з проблемами смертельного захворювання, шляхом запобігання і полегшення страждань завдяки ранньому виявленню, ретельній оцінці й лікування болю та інших фізичних симптомів, а також наданню психосоціальної і духовної підтримки.

Для участі просимо акредитуватись: Радослава Чекмишева, координаторка з комунікацій Міжнародного фонду “Відродження”, chekmysheva@irf.ua, +38 093 070 88 78.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: