Анонс: Херсоні стартує акція «Діалог культур»

На виконання Указу Президента України «Про Стратегію захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» Херсонською обласною філармонією спільно з Херсонським міським товариством циган за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» буде презентовано культурно-мистецьку пізнавально-освітню програму «Діалог культур» на теми ромськой культури, звичаїв, історичних подій, пов'язаних з життям ромів.

На виконання Указу Президента України «Про Стратегію захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини на період до 2020 року» Херсонською обласною філармонією спільно з Херсонським міським товариством циган за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» буде презентовано культурно-мистецьку пізнавально-освітню програму «Діалог культур» на теми ромськой культури, звичаїв, історичних подій, пов’язаних з життям ромів.

Під час реалізації акції будуть використані виступи ромських колективів і окремих виконавців, демонстрація відеоряду тощо. У ході зазначених зустрічей відбуватиметься діалог між аудиторією та мистецтвознавцями, артистами, представниками ромської громади.

Слухачам  будуть розповідати про історію, формування ромської культури і мови, навчати деяким правилам складання слів, визначати роль кочового народу в класичній світової  літературі та мистецтва, участь у світових подіях (другій світовій війні). Після лекції-концерту буде надано можливість задавати питання, що виникли у ході заходу.

Протягом проведення акції «Діалог культур» відбудуться три концерти за участі камерного оркестру філармонії «Гілея», народної артистки України Наталії Лелеко, заслуженої артистки України Тетяни Григор’євої, заслуженого працівника культури України Наталії  Левченко

Враховуючи направленість акції на молодіжну та студентську аудиторію концерти пройдуть:

20 жовтня у великій залі Херсонського музичного училища о 14.00,

27 жовтня у Херсонському національному технічному університеті о

14.00, 31 жовтня у Херсонському державному університеті.

На захід запрошено керівників області, міста, представників національних меншин, громадських організацій.

Контактна особа:

Іваненко  Юрій

0505880555

e-mail: elpart@ukrpost.ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: