Анкетування підприємців щодо проблем малого бізнесу

Інститут власності та свободи проводить анкетування з метою оцінити проблеми, що перешкоджають розвитку малого підприємництва, та визначити шляхи їх вирішення

Інститут власності та свободи проводить анкетування з метою оцінити проблеми, що перешкоджають розвитку малого підприємництва, та визначити шляхи їх вирішення. Опитування розроблено в межах проекту “Зелена книга” малого підприємництва України” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Анкету адресовано як бізнес-асоціаціям і спілкам підприємців, так і безпосередньо компаніям і приватним підприємцям.

Анкета містить питання, що стосуються оподаткування малого бізнесу, насамперед місця та значення спрощеної системи оподаткування; пенсійного страхування та пенсійної системи для учасників малого бізнесу; саморегулювання та передачі об’єднанням підприємців низки державних функцій; доступу до ресурсів і процедур держзакупівель для малого бізнесу. Кожна відповідь на питання анкети допоможе не лише визначити консолідовану думку щодо проблем розвитку малого бізнесу, а й сприятиме розробці стратегії його розвитку.

Анкетування є анонімним, буде оприлюднено лише консолідовані й узагальнені результати. Заповнену анкету слід надіслати на адресу office@pfi.org.ua. Також її можна заповнити на сайті.

Анкета у форматі .pdf

Анкета у форматі .doc

Контакти: Інститут власності та свободи, (044) 495 78 59, office@pfi.org.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: