Аналіз виконання Порядку денного асоціації Україна – ЄС у 2010-2011 роках

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) підготував книжку “Порядок денний асоціації Україна – ЄС як частина підготовки Угоди про асоціацію. Результати громадського моніторингу у 2010-2011 роках”

Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД) підготував книжку “Порядок денний асоціації Україна – ЄС як частина підготовки Угоди про асоціацію. Результати громадського моніторингу у 2010-2011 роках”. Моніторинг здійснював Консорціум аналітичних центрів у складі УНЦПД, Інституту економічних досліджень та політичних консультацій і Центру політико-правових реформ спільно з Громадською експертною радою за сприяння Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. Медійну підтримку надавала МГО “Інтерньюз-Україна”.

У публікації проаналізовано реалізацію пріоритетів ПДА у сфері політичного діалогу, економічних, соціальних та екологічних питань.

Книжку випускають українською й англійською мовами у друкованому й електронному варіантах. У друкованому вигляді видання поширюють безкоштовно за адресною розсилкою на замовлення.

Контакти:
Український незалежний центр політичних досліджень
(044) 279 24 35  
(044) 599 42 51
ucipr@ucipr.org.ua

***

Мета Європейської програми  – сприяти європейській інтеграції України через поєднання зовнішнього тиску Європейського Союзу з внутрішнім тиском українського громадянського суспільства для утвердження цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: