Аналіз дотримання прав людини в діяльності міліції

Одеська правозахисна група “Верітас” опублікувала аналіз інформації МВС щодо дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ

Одеська правозахисна група “Верітас” опублікувала аналіз інформації МВС щодо дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ. Матеріал підготовано за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” й розміщено на сайті Комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

1 грудня 2010 року Комітет Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності провів слухання “Про дотримання прав людини в діяльності органів внутрішніх справ”, за підсумками яких було підготовано рекомендації для МВС. Наприкінці листопада 2011 року МВС відзвітувало перед Комітетом про виконання рекомендацій.

Одеська правозахисна група “Верітас”
Андрій Толопіло
(048) 784 03 94
andrey_tolopilo@mail.ru

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: