АНОНС: 21–22 вересня у Львові відбудеться семінар для молодих аналітиків

21–22 вересня 2017 року у Львові в рамках проекту розвитку українських аналітичних центрів відбудеться інтерактивний семінар. Метою заходу є підвищення якості написання аналітичних матеріалів, розуміння міжкультурних різниць та ефективна комунікація із закордонною аудиторію.

21–22 вересня 2017 року у Львові в рамках проекту розвитку українських аналітичних центрів відбудеться інтерактивний семінар.

Метою заходу є підвищення якості написання аналітичних матеріалів, розуміння міжкультурних різниць та ефективна комунікація із закордонною аудиторію.

Ключові теми семінару:

  • Дослідницький дизайн, методології проведення прикладних досліджень, міжнародні правила академічного письма, розробки змісту та структури аналітичних матеріалів, розвитку критичного мислення та культури академічної дискусії;
  • Різні типи аналітичних матеріалів (policy paper, policy brief):  як говорити  із західними аналітиками та цільовою аудиторією однією «аналітичною мовою»; як обрати найбільш оптимальну форму аналітичного матеріалу в залежності від поставленої мети, проблеми, ключової аудиторії тощо; якими практиками ефективного представлення результатів експертизи користуються в Німеччині та країнах ЄС;
  • Міжкультурна компетенція: чому іноді хороший матеріал не може бути «почутим» та які культурні особливості варто враховувати, щоб правильно доносити головні месиджи?

Під час семінару також будуть представлені результати дослідження «Аналітичні центри в Україні та Німеччині: проблеми і перспективи співпраці», яке було проведено серед провідних німецьких та українських аналітичних центрів у 2016 році. Зокрема, результати дослідження дають відповіді на питання: на що повинні зважати українські аналітичні центри, співпрацюючи з німецькими колегами, та чому компетенції в сфері міжкультурної комунікації є одними з ключових навичок успішності аналітичних центрів за кордоном.

Для участі у семінарі необхідно заповнити аплікаційну форму за посиланням https://goo.gl/forms/BK9IGYxbQPXujbSg2

Кількість учасників обмежена.

Заявки приймаються до 6 вересня 2017 року включно. Кінцевий термін розгляду заявок – 11 вересня.

Вимоги до учасників семінару:

  • Досвід роботи в одному з українських аналітичних центрів Західного регіону, а саме Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської, Волинської, Рівненської, Хмельницької, Чернівецької та Закарпатської областей;
  • Наявність аналітичних публікацій або напрацьовані документи в стадії розробки українською або англійською мовою, які можна буде проаналізувати під час семінару;
  • Конкретна сфера аналітичної діяльності (економіка, внутрішня політика, зовнішня політика, соціальна сфера тощо);
  • Досвід співпраці з зарубіжними аналітичними центрами;
  • Володіння англійською мовою (здатність розуміти та писати тексти англійською мовою).

Відібраним учасникам буде надіслана програма та інформація щодо місця проведення семінару. Для учасників з інших міст організатори компенсують витрати за проїзд (за умови надання використаних квитків) та проживання на час проведення тренінгу (2 доби).

Наступні тренінги пройдуть у Києві з 9–11 жовтня 2017 року та Харкові у 2018 році. Інформація щодо них буде розміщена на нашому сайті додатково.

Контактні особи: Олексій Сидорчук, політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва – sydorchuk@dif.org.ua або 050 444 33 46) та Людмила Мельник, наукового співробітника Інституту європейської політики – ljudmyla.melnyk@iep-berlin.de.

Захід проводитиметься в рамках проекту «Платформа аналітики та міжкультурної комунікації»,який реалізується Інститутом європейської політики (Берлін, Німеччина) спільно з Міжнародним фондом «Відродження», Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва й Ініціативою з розвитку та дослідження аналітичних центрів «Think Twice UA» за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: