Аналітичний матеріал, присвячений законопроекту “Про місцевий референдум”

Лабораторія законодавчих ініціатив опублікувала аналітичний матеріал, присвячений законопроекту №7082 “Про місцевий референдум”

Лабораторія законодавчих ініціатив опублікувала аналітичний матеріал, присвячений законопроекту №7082 “Про місцевий референдум”. Матеріали підготовано в межах проекту “Реформа інституту місцевого референдуму: участь громадян в урядуванні”, який здійснює Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту “Об’єднуємося заради реформ” (UNITER), який виконує “Pact в Україні” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Експерти пропонують узгоджені рекомендації до законопроекту з урахуванням як міжнародного досвіду, так і вже оформлених зауважень європейських і вітчизняних експертів.

Поліський фонд міжнародних і регіональних досліджень
Євгеній Романенко
068 386 60 54

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: