Аналітичні центри України й вишеградських країн співпрацюватимуть у сфері євроінтеграції

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій розпочав проект “Співпраця між аналітичними центрами Вишеградської четвірки й України задля підтримки публічної дискусії з євроінтеграційних питань та адвокації реформ”

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій розпочав проект “Співпраця між аналітичними центрами Вишеградської четвірки й України задля підтримки публічної дискусії з євроінтеграційних питань та адвокації реформ”. Ініціативу підтримує Міжнародний вишеградський фонд і Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження”.

Проект спрямовано на застосування досвіду аналітичних центрів країн Вишеградської четвірки задля зміцнення аргументів на підтримку європейської інтеграції в українському суспільстві.

Усі матеріали проекту, які включатимуть регулярні коментарі й публікації на теми, пов’язані з європейською інтеграцією, можна буде знайти на спеціальному веб-сайті (http://visegradproject-ier.org/).

Контакти:
Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
(044) 278 63 42
institute@ier.kiev.ua

***

Європейська програма Міжнародного фонду “Відродження” сприяє європейській інтеграції України через поєднання зовнішних вимог Європейського Союзу, які випливають із підписаних міжнародних домовленостей, з підтримкою їх відстоювання та просування з боку українського громадянського суспільства, громадських організацій, які працюють заради утвердження європейських цінностей відкритого суспільства в Україні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: