Американський досвід відкритого врядування узагальнено в окремому виданні

У київському видавництві “Наука” вийшла друком книжка “Відкрите урядування: колективна робота, прозорість і дієва участь”

У київському видавництві “Наука” вийшла друком книжка “Відкрите урядування: колективна робота, прозорість і дієва участь”. Її перекладено й видано за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Автори, які представляють громадянське суспільство, систему державного управління та приватний сектор, аналізують принципи відкритості та прозорості врядування, а також розповідають про втілення цих принципів у практиці різних рівнів і гілок влади США. Серед висвітлених тем – застосування інформаційних технологій, творення нових шляхів доступу до владних рішень і дій, використання державних даних в інтересах громадян. Велику увагу приділено налагодженню прямої комунікації між громадянами та посадовцями.

Видавництво “Наука”
(044) 497 81 69
publishers@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: