Американський дослідник розповість про право на здоров’я та боротьбу зі СНІДом

16 вересня з 10:00 до 11:15 у Києві відбудеться обговорення “Ми будемо громадянами: соціальні рухи, ВІЛ/СНІД і право на здоров'я”

16 вересня з 10:00 до 11:15 у Києві, у Школі охорони здоров’я Національного університету “Києво-Могилянська академія” (вул. Волоська, 8/5, корпус 6, ауд. 105-108), відбудеться обговорення “Ми будемо громадянами: соціальні рухи, ВІЛ/СНІД і право на здоров’я”. У ньому візьме участь Ґреґ Ґонсалвес, стипендіат Фундації Відкритого Суспільства, дослідник департаменту глобального здоров’я й соціальної медицини Гарвардської медичної школи та відділу епідеміології мікробних хвороб Єльської школи громадського здоров’я. Захід підтримує програма “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Ґреґ Ґонсалвес був радником Національного інституту здоров’я, харчових продуктів і медикаментів (США), Всесвітньої організації охорони здоров’я та численних фондів і НУО. Він є співзасновником “Treatment Action Group” (дослідження СНІДу) й “International Treatment Preparedness Coalition” (ITPC), яка сьогодні нараховує понад 1000 членів у більш ніж 125 країнах світу (виступає за доступ до лікування СНІДу й туберкульозу для всіх, хто цього потребує).

Контакти: “Громадське здоров’я”, (044) 461 97 09

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти захисту прав уразливих груп населення у сфері охорони здоров’я шляхом підтримки та розвитку потенціалу громадськості й активістських організацій, сприяти становленню політик і практик у сфері громадського здоров’я, які відповідають міжнародним стандартам, базуючись на принципах доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: