Актуальні питання регуляторної політики розглянуть у Луцьку

27 квітня о 10:00 у Луцьку відбудеться регіональний практичний семінар “Актуальні питання регуляторної політики на місцевому рівні”

27 квітня о 10:00 у Луцьку (вул. Дубнівська, 22-Б, 2-й поверх, офіс 15) відбудеться регіональний практичний семінар “Актуальні питання регуляторної політики на місцевому рівні”. Захід організовує Інститут аналізу державної та регіональної політики й головне управління економіки Волинської обладміністрації за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Під час семінару буде представлено результати громадського моніторингу проблем і перспектив регуляторної діяльності органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а також презентовано інформаційний довідник “Регуляторна політика та дозвільна система в бізнесі”.

У заході візьмуть участь заступник голови обладміністрації, представники Держпідприємництва України, управлінь обладміністрації, місцевих райадміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій підприємців Волинської області, засобів масової інформації.

Представникам ЗМІ слід попередньо акредитуватися (Інна Сергійчук, 050 021 82 66, iadrp@ukr.net).

Інститут аналізу державної та регіональної політики
Інна Гайворонська
099 726 93 53
iadrp@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування”  – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: