Актуальні питання паліативної та хоспісної допомоги розглянуть на міжнародній конференції

8-9 листопада в Києві відбудеться Перша Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні питання паліативної та хоспісної допомоги”

8-9 листопада в Києві відбудеться Перша Всеукраїнська науково-практична конференція “Актуальні питання паліативної та хоспісної допомоги”. Захід проводить Інститут паліативної та хоспісної медицини Міністерства охорони здоров`я та ВГО “Українська Ліга сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги” під патронатом Національної медичної академії післядипломної освіти імені Платона Шупика за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” та Благодійної організації “Асоціація паліативної та хоспісної допомоги”.

Тематичні блоки конференції:
– Організаційно-методичні та нормативно-правові проблеми становлення й розвитку паліативної та хоспісної медицини в Україні.
– Сучасний стан та ефективність контролю хронічного болю й симптоматичного лікування паліативних хворих. Інноваційні підходи в наданні паліативної медичної допомоги.
– Стан і перспективи професійної підготовки кадрів для роботи в галузі паліативної та хоспісної медицини.
– Паліативна допомога й суспільство. Соціальні аспекти паліативної допомоги в Україні.

Участь у заході візьмуть фахівці з України, Росії, Білорусі, Молдови, Грузії, Таджикистану, Словаччини, Польщі, Угорщини й інших країн.

Робочі мови конференції – українська, російська, англійська.

Контакти:
Інститут паліативної та хоспісної медицини
Міністерства охорони здоров`я
Ольга Бабійчук
(044) 254 38 10
info@palliativecare.gov.ua

***

Мета програми “Громадське здоров’я” – сприяти розвитку спроможності громадянського суспільства для формування ефективної системи охорони здоров’я, яка базується на принципах прав людини та доказової медицини.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: