Активістів навчать розслідувати свавілля правоохоронців щодо представників уразливих груп

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів оголошує конкурс на участь у навчанні з проведення громадських розслідувань порушень прав уразливих груп

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів оголошує конкурс на участь у навчанні з проведення громадських розслідувань порушень прав уразливих груп. Навчання проходить за підтримки програмної ініціативи “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження”.

Навчання відбуватиметься 20-22 червня у Львові. До участі в ньому запрошують правозахисників та активістів, які працюють чи мають бажання працювати у сфері захисту прав уразливих груп (наркозалежних і секс-працівників), а також готові брати участь у громадських розслідуваннях свавілля правоохоронців щодо представників цих груп.

Претенденти на участь у тренінгу повинні бути готові:
– відвідувати всі заняття протягом трьох днів;
– виконувати практичні завдання;
– працювати в команді з іншими учасниками.

Важливою вимогою до учасників тренінгу є наявність у них інформації про конкретні випадки порушень прав уразливих груп населення з боку працівників правоохоронних органів.

Організатори забезпечують проживання та харчування учасників, витрати на проїзд до місця його проведення та у зворотному напрямку (за умови наявності проїзних документів і в межах вартості проїзду рейсовим автобусом, купейним або плацкартним вагоном поїзда).

Після закінчення навчання учасники отримають сертифікат.

Для участі в конкурсі слід заповнити електронну форму до 10 червня.

Групу учасників формуватимуть за результатами конкурсного відбору. Учасників конкурсу повідомлять про його результати впродовж трьох днів після кінцевої дати реєстрації.

Контакти:
Асоціація українських моніторів дотримання прав людини
в діяльності правоохоронних органів
Анастасія Малинка
093 903 60 10
anastasiya.malynka@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: