Активістів Луцька запрошують на навчання зі створення ОСН

У Луцьку щотижня проходитимуть навчальні семінари “Школи для ініціативних груп зі створення ОСН”

У Луцьку щотижня проходитимуть навчальні семінари “Школи для ініціативних груп зі створення ОСН”. Заходи проводить Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Перше методично-практичне заняття “Школи” відбудеться 18 квітня о 9:30 у Луцькому міському центрі зайнятості (вул. Ярощука, 2).

Під час заходу експерти й консультанти Ресурсного центру для ОСН розкажуть, що таке органи самоорганізації населення, розкриють їхні функції та можливості, на конкретних прикладах продемонструють, яких змін може досягнути громада, об’єднавшись.

ОСН мають право:
– контролювати майно, що є в комунальній власності;
– приймати рішення у сфері соціального захисту населення, в галузі охорони природи, використання землі й інших природних ресурсів;
– затверджувати місцеві бюджети, програми соціально-економічного та культурного розвитку, контролювати їх виконання;
– контролювати діяльність комунальних підприємств, організацій і установ;
– контролювати якість надання послуг житлово-комунальними господарствами.

Контакти:
Асоціація підтримки та розвитку ОСББ й ОСН
(0332) 2000 32
press.asossiation.osbb@gmail.com

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: