Активістів із невеликих міст навчать здійснювати громадську експертизу діяльності місцевої влади

ГО “Право” проводить семінар, присвячений громадській експертизі діяльності органів місцевого самоврядування

ГО “Право” проводить семінар, присвячений громадській експертизі діяльності органів місцевого самоврядування. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Учасники ознайомляться з досвідом представлення й відстоювання прав і групових інтересів у відносинах з органами місцевого самоврядування через застосування таких механізмів, як громадська рада, громадська експертиза й антикорупційна громадська експертиза проектів нормативно-правових актів. Навчальна програма передбачає як викладання теорії, так і розбір конкретних прикладів застосування зазначених механізмів.

До участі у програмі запрошують представників інститутів громадянського суспільства з невеликих міст України.

Освітня програма передбачає 3-денне стажування у форматі практичного семінару. Однією з умов участі є зобов’язання учасників узяти участь у програмі в повному обсязі.

Організатори відшкодовують учасникам кошти за проїзд (за наявності квитків), проживання й харчування, забезпечують роздатковими матеріалами.

Охочим узяти участь у навчанні слід заповнити анкету й надіслати її на електронну адресу geodezist_78@mail.ru (тема “Семінар”) до 20 серпня.

За результатами конкурсного відбору буде сформовано групу з 15 осіб.

Про результати конкурсного відбору буде повідомлено до 1 вересня на вказану в анкеті електронну адресу.

Критерії відбору:
– активна життєва позиція;
– вмотивованість до участі у проекті.

Контакти:
ГО “Право”
Олександр Вознюк
098 53 257 53
geodezist_78@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: