Активісти запрошують на захід «Дитяче харчування: Дружківка та Костянтинівка»

30 травня о 13.30 у приміщенні Молодіжного центру «Леся Хаб» (вул. Енгельса, 112) м. Дружківки ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» організовує захід щодо сучасних викликів у сфері шкільного та дошкільного харчування «Дитяче харчування — Дружківка та Костянтинівка»

30 травня о 13.30 у приміщенні Молодіжного центру «Леся Хаб» (вул. Енгельса, 112) м. Дружківки ГО «Ініціативний рух «Громадський патруль» організовує захід щодо сучасних викликів у сфері шкільного та дошкільного харчування «Дитяче харчування — Дружківка та Костянтинівка».

Спеціальний гість — переможець кулінарного реаліті-шоу «Майстер-шеф» та автор і керівник проекту «Нове шкільне харчування» Євген Клопотенко.

«Нове шкільне харчування» — це проект з покращення культури харчування у школах України. Кулінар розробив збірник рецептів із 110 страв для шкільних їдалень, які зможуть урізноманітнити харчування дітлахів та взагалі змінити підхід до приготування їжі у закладах освіти України.

Під час заходу відбудеться прем’єра моніторингового відеосюжету про поточну ситуацію в системі харчування закладів освіти Дружківки та Костянтинівки.

Вхід вільний за попередньою реєстрацією через онлайн-форму за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: