Активісти закликають урегулювати працевлаштування людей з інвалідністю

Люди з інвалідністю потребують адаптаційного періоду після закінчення центрів професійної реабілітації

Люди з інвалідністю потребують адаптаційного періоду після закінчення центрів професійної реабілітації. Про це 18 січня в Києві заявили учасники прес-конференції, яку провела Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Гармонія” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами активістів, чи не єдиний вихід із ситуації – це створення господарсько-розрахункових філій із транзитними й постійними робочими місцями. Доповідачі наголошували, що коли не вжити заходів задля врегулювання діяльності цих філій, вони просто зникнуть, а з ними й робочі місця для людей з інвалідністю. За інформацією учасників прес-конференції, при деяких центрах реабілітації спробували створити такі філії, а тепер починають ліквідовувати.

Контакти:
Всеукраїнська громадська організація інвалідів “Гармонія”
(044) 467 48 70
upom@rambler.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: