Активісти й МОЗ спільно протидіятимуть корупції в медичних вишах

ВМГО “Студентське братство” та Міністерство охорони здоров’я підписали угоду про співпрацю в боротьбі з корупцією в медичних вишах

ВМГО “Студентське братство” та Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) підписали угоду про співпрацю в боротьбі з корупцією в медичних вишах. Антикорупційну кампанію підтримує програмна ініціатива “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Член правління ВМГО “Студентське братство” Уляна Ковальчук зауважила, що антикорупційна діяльність у медичних вишах, які є досить консервативними й бюрократизованими установами, натикається на низку перепон. Деякі норми статутів цих університетів не відповідають вимогам законодавства, представницькі органи формують недемократично, у внутрішньоуніверситетських документах постійно трапляються корупціогенні норми. Тому, щоб заручитися підтримкою профільного Міністерства, було вирішено підписати угоду про співпрацю.
    
Норми угоди, серед іншого, базуються на положеннях законів “Про вищу освіту” та “Про засади запобігання і протидії корупції”.
    
Міністерство погодилося сприяти ВМГО “Студентське братство” у проведенні анкетувань і фокус-груп на теми протидії корупції, забезпечення освітніх стандартів і норм академічної етики та громадського контролю у сфері медичної освіти. Керівництво Міністерство погодилося враховувати результати антикорупційної діяльності “Студентського братства”.

Сторони домовилися сприяти залученню студентів до діяльності інститутів громадянського суспільства та вживати заходів для підвищення громадянської свідомості та несприйняття корупції.

Контакти:
ВМГО “Студентське братство”
(044) 561 85 73
sb.vmgo@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: