Активісти Вознесенська розглянуть проблеми ОСББ при оформленні прибудинкових територій

21 січня об 11:00 у місті Вознесенськ (мала зала міськвиконкому, пл. Центральна, 1, 3-й поверх) відбудеться круглий стіл “Оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків: нове в законодавстві та наявні прогалини”

21 січня об 11:00 у місті Вознесенськ (мала зала міськвиконкому, пл. Центральна, 1, 3-й поверх) відбудеться круглий стіл “Оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків: нове в законодавстві та наявні прогалини”. Захід організовує ГО “Агентство економічного розвитку” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У заході візьмуть участь: народний депутат, представники міськвиконкому, депутати міської ради та представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста.
 
Учасники обговорюватимуть такі питання:
• порядок передачі прибудинкових територій ОСББ з вбудованими та прибудованими об’єктами комерційного характеру у Вознесенську;
• внесення змін до Тимчасового порядку передачі прибудинкових територій у Вознесенську;
• недосконалість законодавства у сфері оформлення прибудинкових територій багатоквартирних будинків.

За результатами круглого столу заплановано підготувати звернення до народного депутата щодо вдосконалення національного законодавства для усунення перешкод на шляху приватизації прибудинкових територій ОСББ та ЖБК.

Контакти:
ГО “Агентство економічного розвитку”
Сергій Аверков
067 45 71 556

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: