Активісти трьох регіонів навчаться аналізувати муніципальні послуги

ГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики” оголошує конкурс із відбору партнерів серед інститутів громадянського суспільства Дніпропетровської, Тернопільської областей та АР Крим

ГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики” оголошує конкурс із відбору партнерів серед інститутів громадянського суспільства Дніпропетровської, Тернопільської областей та АР Крим. Конкурс проходить за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження” та Представництва Світового банку в Україні.

Мета конкурсу – відібрати найбільш фахових і вмотивованих представників інститутів громадянського суспільства для проведення громадського моніторингу й експертизи діяльності органів місцевого самоврядування з надання муніципальних послуг. Вони візьмуть участь у спеціалізованому тренінгу.

До участі в конкурсі запрошують представників громадських організацій та аналітичних центрів, що мають досвід аналітичної діяльності чи проведення успішних адвокаційних або лобістських кампаній.

Для участі в конкурсі слід заповнити анкету та надіслати її до 23:59 21 жовтня на електронну адресу dcecrp_concurs@i.ua, зазначивши в темі листа “Конкурс 2013”. Про отримання анкети оргкомітет повідомить учасників листом. Результати конкурсу буде повідомлено учасникам після 28 жовтня.

Контакти:
ГО “Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики”
dcecrp_concurs@i.ua

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: