Активісти та влада Рожища обговорять способи вирішення соціальних проблем

21 грудня о 15:00 у місті Рожище (центр зайнятості) відбудеться робоча зустріч, присвячена вирішенню соціальних проблем різних верств населення

21 грудня о 15:00 у місті Рожище (центр зайнятості) відбудеться робоча зустріч, присвячена вирішенню соціальних проблем різних верств населення. Захід проводить Волинська округа “Пласту”, що перемогла в першому турі обласного конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводить Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Захід має на меті налагодити партнерський діалог з органами місцевого самоврядування задля подальшої співпраці, спрямованої на підтримку громадської діяльності у Волинській області.

У заході візьмуть участь представники центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, відділу молоді, центру зайнятості, а також Рожищенський міський голова Афган Алієв. Під час зустрічі НУО презентуватимуть досвід успішної роботи з різними соціальними категоріями населення на рівні міст та області.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
098 9 222 616
066 163 000 8
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: