Активісти створять відеоролик про тендерні закупівлі в Харкові та Львові

Регіональний громадський фонд “Право та демократія” спільно з громадськими активістами й журналістами здійснює проект “Порівняльний громадський моніторинг тендерних закупівель Львівської та Харківської міських рад”

Регіональний громадський фонд “Право та демократія” спільно з громадськими активістами й журналістами здійснює проект “Порівняльний громадський моніторинг тендерних закупівель Львівської та Харківської міських рад”. Проект підтримує програма “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Шляхом моніторингу відкритих джерел інформації громадські аудитори аналізують загальнодержавні та міські закупівлі (вивчають інформацію про процедури, замовників, учасників і переможців тендерів).

Журналісти здійснюють моніторинг новин та інтерв’ю місцевих чиновників, підприємців, керівників бюджетних установ, а також відвідують засідання комітетів відкритих торгів при розкритті пропозицій.

За підсумками моніторингу буде проведено журналістське розслідування щодо п’яти найбільших закупівель, підсумком якого стане виготовлення 15-хвилинного ролика “Міські закупівлі в Харкові та Львові: сторони, що виграли?”

Регіональний громадський фонд “Право та демократія”
(0322) 97 19 32
lawdemo@nw.lviv.net

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: