Активісти Старобільська вимагатимуть закрити несанкціонований піщаний кар’єр

Старобільська районна громадська правозахисна жіноча організація “Вікторія” розпочала проект “Об'єднуймося для захисту природних ресурсів місцевої громади”

Старобільська районна громадська правозахисна жіноча організація “Вікторія” розпочала проект “Об’єднуймося для захисту природних ресурсів місцевої громади”. Проект став одним із переможців конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводила Луганська міська організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

За словами ініціаторів проекту, поблизу колишнього заводу залізобетонних виробів на околиці Старобільська є кар’єр, із якого безконтрольно вивозять пісок. При цьому пошкоджується екологічна система.

Активісти планують:
– звернутися до Старобільської міськради та районної прокуратури щодо незаконної розробки кар’єра;
– підготувати й подати до міськради пропозиції щодо контролю за використанням виділених земельних ресурсів за їх цільовим призначенням;
– активізувати представників місцевої громади для відстоювання своїх інтересів;
– провести широку інформаційну кампанію.
 

Контакти:
Старобільська районна громадська правозахисна жіноча організація “Вікторія”
066 295 31 47
victoriavera@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: