Активісти Сніжного здійснюватимуть моніторинг безпеки праці шахтарів

Чотири громадські організації міста Сніжне (Донецька область) здійснюватимуть моніторинг безпеки праці шахтарів на вугледобувних підприємствах

Чотири громадські організації міста Сніжне (Донецька область) здійснюватимуть моніторинг безпеки праці шахтарів на вугледобувних підприємствах. Ініціативу підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

До складу моніторингової групи увійшли представники таких громадських організацій – “Агенції демократичного розвитку Донбасу”, “Європейських ініціатив Донеччини”, “Донецького центру правозахисних ініціатив” і “Центру правової допомоги м. Сніжне”.

У межах моніторингу буде надіслано інформаційні запити до Міністерства енергетики та вугільної промисловості, відповідних управлінь Донецької облдержадміністрації, державних і приватних вугледобувних, вуглепереробних підприємств міста. Крім того, планується тісна співпраця з профспілками, громадськими шахтарськими комітетами контролю й інспекцією з гірничого нагляду й охорони праці.

За результатами моніторингу буде оприлюднено звіт і рекомендації щодо покращення охорони праці на підприємствах вугільної промисловості в місті Сніжне. Рекомендації буде надіслано до основних державних відомств, які можуть вплинути на ситуацію, – Кабінету Міністрів і Міністерства енергетики та вугільної промисловості.

Контакти:
ГО “Агенція демократичного розвитку Донбасу”
Микола Франчук
066 323 25 68

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: