Активісти Рівненщини пройшли навчання з самоорганізації

У Рівному відбулися чергові заняття в Народному університеті лідерів самоорганізації населення

8 та 10 вересня в Рівному відбулися чергові заняття в Народному університеті лідерів самоорганізації населення. Навчання проводив Ресурсний центр підтримки органів самоорганізації населення (ОСН) Рівненської області, роботу якого координує Інститут аналізу державної та регіональної політики за підтримки програмної ініціативи “Демократична практика” Міжнародного фонду “Відродження”.

Навчання пройшли представники органів місцевого самоврядування та громадські активісти з Рівного, а також Сарненського, Корецького та Здолбунівського районів. У центрі уваги були питання створення й організації діяльності ОСН, залучення коштів для реалізації соціально значущих проектів, удосконалення механізмів вирішення проблем житлово-комунального господарства та соціального захисту населення.

“Нам потрібно бути готовими до адміністративно-територіальної реформи. Маємо усвідомити роль і можливості громад у вирішенні проблем. Нині надзвичайно важливо підтримати неформальну активність громад, її самоорганізацію в підтримці української армії, надати громадам знання й досвід роботи в координатах органів самоорганізації населення й допомогти використати можливості та потенціал ОСНів”, – зауважила Інна Гайворонська, директорка Інституту аналізу державної та регіональної політики.

Слухачам семінарів було надано методичні матеріали, консультативну та практичну допомогу щодо створення та розвитку органів самоорганізації населення.

Довідка

Ресурсний центр підтримки органів самоорганізації населення Рівненської області розпочав роботу в березні в Рівному. Фахівці центру надають консультативну та практичну допомогу громадам, які вирішили створити ОСН.

Контакти:
Інститут аналізу державної та регіональної політики
097 950 22 75
iadrp@ukr.net

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: