Активісти Ківерців займуться благоустроєм міста

У місті Ківерці (Волинська область) ініціативна група розпочала проект “Активізація місцевого населення задля підвищення благоустрою вулиць міста Ківерці”

У місті Ківерці (Волинська область) ініціативна група розпочала проект “Активізація місцевого населення задля підвищення благоустрою вулиць міста Ківерці”. Проект став одним із переможців конкурсу адвокаційних ініціатив, який проводив Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

Основну увагу ініціатори проекту зосередили на проблемі малої кількості сміттєвих урн у місті, внаслідок чого можна спостерігати підвищену засміченість вулиць, а надто в місцях скупчення людей (на зупинках, поблизу магазинів тощо). Як зазначили експерти, з одного боку, люди не відчувають своєї відповідальності за місто, в якому живуть, і смітять абиде, а з іншого –мала кількість сміттєвих урн призводить до того, що люди просто не мають куди викидати дрібне сміття (папірці, недопалки тощо).

“Рівень культури й екологічної свідомості населення на сьогодні доволі низький, а умов для його підвищення практично немає. Тому за проектом ми плануємо активізувати й мотивувати населення до екологічно свідомої поведінки, створити умови для забезпечення місць збору дрібного сміття й долучити до цього процесу місцеву владу й самих жителів”, – розповіла керівник проекту Юлія Пащенко. За її словами, навіть при найбільшому бажанні ні влада, ні мешканці міста не можуть вирішувати проблеми надмірного засмічення окремо один від одного. Тому ініціатори проекту закликали сторони об’єднати зусилля заради спільної користі.

Свою готовність негайно взятися до роботи засвідчили лідери місцевих молодіжних організацій. Вони зголосилися організувати молодь для активної діяльності. Зі свого боку, мер міста Володимир Жгутов пообіцяв усіляко підтримувати такі ініціативи.

Висловити свої пропозиції щодо благоустрою Ківерців можна на сторінці тематичної групи “Очистимо Ківерці від сміття” в мережі “Facebook”.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: