Активісти Ківерців ініціюють встановлення в місті сміттєвих урн

2 квітня о 14:00 у місті Ківерці (Ківерцівський районний центр зайнятості, вул. Грушевського, 23) відбудеться презентація адвокаційної ініціативи, спрямованої на встановлення сміттєвих урн

2 квітня о 14:00 у місті Ківерці (Ківерцівський районний центр зайнятості, вул. Грушевського, 23) відбудеться презентація адвокаційної ініціативи, спрямованої на встановлення сміттєвих урн. Вона стала однією з переможниць конкурсу адвокаційних проектів, який проводив Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за сприяння програми “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах ініціативи в Ківерцях буде проведено низку заходів, спрямованих на встановлення смітників у місцях найбільшого скупчення людей – біля магазинів, державних установ, зупинок і на центральних вулицях міста.

Активісти розкажуть, як хочуть впливати на органи місцевого самоврядування для встановлення смітників і що буде зроблено для виховання в людей відповідального ставлення до спільного простору.

Населення міста становить близько 17 тис. жителів. При цьому по всьому місту є всього 7 сміттєвих урн, тобто 1 урна на 2,5 тис. людей.

Контакти:
Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив
(0332) 723 803
press.vipgi@mail.ru

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – запровадження сталого діалогу громадянського суспільства з владою в тих сферах реформ, які можуть сприяти розвитку громадянського суспільства, через участь основних зацікавлених сторін у прийнятті та моніторингу виконання рішень органів влади на всіх рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: