Активісти Кіровоградщини ознайомилися з методами громадського контролю

У Кіровограді відбувся семінар-тренінг “Написання проектних заявок і здійснення кампаній громадського контролю: крок за кроком” для представників НУО

17 вересня в Кіровограді відбувся семінар-тренінг “Написання проектних заявок і здійснення кампаній громадського контролю: крок за кроком” для представників НУО. Захід організувала Кіровоградська обласна організація ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.  

У семінарі взяли участь понад 30 представників громадських організацій із 14 районів Кіровоградщини та 4 міст обласного підпорядкування. Вони ознайомилися з методами громадського контролю – адвокасі-кампаніями, громадським моніторингом та експертизою діяльності органів влади.

Учасники вчилися писати проекти – формулювати проблему, мету, завдання, складати робочий план, вираховувати бюджет проекту та витрати на його реалізацію.

Як повідомив координатор проектів КОО ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення” Віталій Довганюк, на семінар-тренінг було запрошено представників громадських організацій, які подали заявки на конкурс малих проектів адвокаційного спрямування “Ідея – дія – результат”. “За результатами семінару представники громадських організацій зможуть підготувати остаточну версію проектної заявки, яку слід подати до 3 жовтня 2011 року”, – підкреслив він.

Максимальний розмір фінансової підтримки на втілення одного проекту становитиме 11100 гривень. Організатори конкурсу мають намір підтримати 8 ініціатив.

Нагадаємо, на конкурс малих проектів “Ідея – дія – результат” 36 громадських організацій Кіровоградщини подали 38 проектних ідей.

Контакти: КОО ВГО “Асоціація сприяння самоорганізації населення”, Віталій Довганюк, (0522) 27 10 02, (0522) 27 27 54, kirovograd.samoorg@gmail.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: