Активісти допоможуть вирішити конфлікт довкола гуртожитків у Попасній

У місті Попасна (Луганська область) двох гуртожитків, які перебувають на балансі вагоноремонтного заводу, всупереч закону не передають у комунальну власність

У місті Попасна (Луганська область) двох гуртожитків, які перебувають на балансі вагоноремонтного заводу, всупереч закону не передають у комунальну власність. Про це йшлося на круглому столі, який провів Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Ці гуртожитки, згідно з відповідною загальнодержавною програмою, має бути передано громаді до 2015 року. При цьому представники міської влади та заводу не можуть домовитися про інвентаризацію гуртожитків і співфінансування їх ремонту на суму 2,5 млн. грн. Щоб почати розв’язувати цю тупикову ситуацію, на круглому столі “Політсоціуму” доручено здійснити правову експертизу передачі двох гуртожитків у комунальну власність і скласти покроковий алгоритм дій виконкому Попаснянської міськради й вагоноремонтного заводу.

Контакти:
Луганський обласний центр політичних та соціологічних досліджень “Політсоціум”
Володимир Іванов
(0642) 52 81 31
politsocium@ukr.net

***

Мета програми “Верховенство права” – підтримати ініціативи громадянського суспільства, спрямовані на захист прав людини й основоположних свобод, сприяти підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: