Активісти Чернігівщини шукатимуть шляхи вирішення проблем місцевих громад

29 червня о 9:00 у Чернігові відбудеться круглий стіл “Разом заради громади”

29 червня о 9:00 у Чернігові, у конференц-залі готелю “Придеснянський” (вул. Шевченка, 99-А), відбудеться круглий стіл “Разом заради громади”. Захід організовує Центр “Доброчин” у межах проекту “Стань професіоналом, допоможи громаді” за підтримки програми “Посилення впливу громадянського суспільства” Міжнародного фонду “Відродження”.

Мета круглого столу – визначити спільні шляхи вирішення актуальних проблем місцевих громад через об’єднання зусиль влади та представників третього сектору, сприяти налагодженню особистісних контактів і підвищенню розуміння важливості спільної роботи.

До участі запрошено представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, НУО та ЗМІ Чернігівської області.

Контакти: Центр “Доброчин”, Олександр Підгорний, (0462) 67 71 81, dobrochyn@cn.relc.com

***

Мета програми “Посилення впливу громадянського суспільства”  – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисту та лобіюванню спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному та місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: