Академія НАТО в місті Одеса

22-24 травня 2008 року за сприяння Міжнародного фонду "Відродження" та Центру інформації та документації НАТО в Україні  в Одеському Будинку Вчених була проведена Весняна Академія НАТО, яка була організована Центром міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І.І.Мечникова.  

22-24 травня 2008 року за сприяння Фонду “Відродження” та Центру інформації та документації НАТО в Україні  в Одеському Будинку Вчених була проведена Весняна Академія НАТО, яка була організована Центром міжнародних досліджень Одеського національного університету імені І.І.Мечникова.

Тематикою Академії стала трансформація НАТО та безпекові виклики сьогодення. В рамках триденної роботи були заслухані презентації провідних українських та зарубіжних вчених, представників експертного товариства, відбулись дискусії, круглі та студентські дебати з теми НАТО, а також була проведена в режимі он-лайн відео-конференція зі штаб-квартирою НАТО в Брюсселі.

В конференції взяли участь відомі спеціалісти з зовнішньої політики та міжнародних відносин, представники дипломатичного корпусу та ЗМІ, студенти-міжнародники вищих навчальних закладів Одеси, Донецька, Чернівців, Севастополя, Сімферополя, Києва, Харкова.

Академія НАТО в Одесі стала значним академічним, інформаційним та суспільно-політичним заходом, що в черговий раз привернула увагу громадськості громадськості до євроатлантичної тематики.

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: