Адвокати й Мін’юст порозумілися щодо безоплатної правової допомоги

Директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов розповів, що на засіданні Робочої групи з удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу при Міністерстві юстиції вдалося досягти порозуміння між адвокатами та Мін’юстом

На засіданні Робочої групи з удосконалення законодавства про безоплатну правову допомогу при Міністерстві юстиції вдалося досягти порозуміння між адвокатами та Мін’юстом. Про це заявив член Робочої групи, директор програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження” Роман Романов.

“Здається, ми розвіяли упередження про те, що адміністративні органи та державні службовці будуть перевіряти якість роботи адвокатів. І вже є спільне розуміння того, що цього не відбудеться, що для адвокатів, з погляду гарантії незалежності, є головним”, – сказав експерт.

Водночас, за його словами, всі погодилися з тезою, що потрібно запровадити механізми контролю якості правової допомоги. “Якими вони будуть точно – предмет подальших дискусій”, – відзначив Роман Романов.

“Верховенство права”
Роман Романов
(044) 482 03 63
romanov@irf.ua

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: