“Адвокасі в дії”: історії успіху НУО

Громадським активістам пропонують поширювати власні історії успіху

Одеська обласна організація ВГО “Комітет виборців України” запрошує представників неурядових організацій і громадських активістів долучитися до всеукраїнської ініціативи “Адвокасі в дії”. Ініціативу підтримує програма “Громадянське суспільство та належне врядування” Міжнародного фонду “Відродження”.

У межах ініціативи буде відібрано найкращі практики реалізації місцевих адвокаційних ініціатив – т. зв. історії успіху. Найбільш показові історії буде поширено у ЗМІ як самостійні продукти, 15 найкращих історій буде опубліковано в електронному збірнику й відображено у двох відеороликах.

Фінальним продуктом ініціативи стане видання “Адвокасі в дії: як впливати на владу для вирішення місцевих проблем?” (українською й англійською мовами). Фінальним заходом стане всеукраїнська конференція “Кампанії адвокасі для вирішення місцевих проблем: підходи, практика, перспективи”, яку заплановано провести в жовтні в Одесі.

Для участі в ініціативі слід: 1) підготувати опис “історії успіху” – реалізованої місцевої адвокаційної кампанії (за пропонованою схемою); 2) надіслати підготовану “історію успіху” на електронну адресу odesakvu@ukr.net з темою “Адвокасі в дії” до 10 вересня.

За словами ініціаторів проекту, більшість місцевих організацій та активістів часто не розуміють поняття, змісту й ефективності адвокаційних дій, не вірять у можливість вирішити наболілі питання через адвокаційні кампанії та не здатні їх ефективно організувати. Навчити й надихнути цих людей може поширення конкретних прикладів успішних адвокаційних кампаній, які реалізували такі ж активісти в невеликих громадах.

Контакти:
Одеська обласна організація
ВГО “Комітет виборців України”
Ігор Бринош
(048) 716 46 83
odesakvu@ukr.net

***

Мета програми “Громадянське суспільство та належне врядування” – сприяти участі об’єднань громадян у здійсненні моніторингу діяльності органів публічної влади, захисті й лобіюванні спільних інтересів різних соціальних груп, а також забезпечувати їх залучення до процесу вдосконалення та впровадження нормативно-правових актів на загальнодержавному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: