Допомога з адаптацією дітей переселенців в Ужгороді

4 лютого у рамках ініціативи «Будуємо спільне майбутнє разом», пройшов дитячий захід «Намалюй майбутнє».

4 лютого у рамках ініціативи «Будуємо спільне майбутнє разом», пройшов дитячий захід «Намалюй майбутнє».

Захід почався у інтерактивному закладі «Пластилін», де пройшов тригодинний майстер-клас із розпису по дереву для дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей учасників бойових дій, віком від 3 до 12 років.

Після майстер-класу дітям провели екскурсію Закарпатським академічним ляльковим театром «Бавка», професійні аніматори познайомили дітей із ляльками-маріонетками.

На завершення для дітей організували творчий вечір за участі учнів Ужгородської дитячої школи мистецтв, під час якого діти мали можливість ознайомитися з культурою Закарпатського краю. Серед виступаючих були і діти переселенців з Криму, Донецької й Луганської обл., які вже беруть активну участь у різноманітних творчих заходах. 

Метою проведення заходу було створення умов для встановлення діалогу та подальшої взаємної комунікації між дорослими, що є важливим у процесі адаптації. Ініціатором проведення заходу є ГО «Закарпатська асоціація територіальних громад». 

«Реалізація ініціативи здійснюється в рамках проекту Літній табір «Школа з прав людини та громадянської активності для Криму та Сходу України», що реалізує Громадська спілка «Освітній дім прав людини – Чернігів» за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Контакти: Прес-служба ГО «Закарпатська громада»

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: