7000 громадян отримали допомогу у правовому центрі Хмельницького

У січні 2012 року виповнюється чотири роки хмельницькому Центру надання правової інформації та правових консультацій

У січні 2012 року виповнюється чотири роки хмельницькому Центру надання правової інформації та правових консультацій. Центр координує ХОГО “Подільська правова ліга” за підтримки програми “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

За чотири роки безкоштовну правову допомогу отримали понад 7000 громадян. Юристи Центру надали понад 5000 юридичних консультацій, підготували близько 2000 позовних заяв, майже 100 апеляційних і касаційних скарг. Щомісяця відбуваються виїзні прийоми у 8 сільських радах Хмельницького району. Тільки впродовж 2011 року таких виїздів було понад 60.

Юристи Центру постійно беруть участь у правопросвітницьких телепередачах на обласному телебаченні, дають професійні коментарі в інформаційних сюжетах, регулярно видають просвітницькі матеріали.

Якщо раніше Центр надавав лише консультації, то 2011 року започатковано практику залучення адвокатів Хмельницького до безкоштовного представництва інтересів Центру в судових органах. Уже 14 адвокатів дали згоду на таку співпрацю. Є й декілька виграних справ.

У Хмельницькому популяризують серед адвокатської спільноти ідеї Pro bono (безоплатної правової допомоги), постійно відбуваються конференції та круглі столи з обміну досвідом.

Центр надання правової інформації та правових консультацій працює за адресою: Хмельницький, пров. Пушкіна, 1. Прийом громадян відбувається з 9:00 до 18:00 в робочі дні. Отримати консультацію також можна телефоном (0382) 720 195 або через форум сайту організації podil-liga.at.ua.

ХОГО “Подільська правова ліга”
(0382) 702 742
podil.liga@gmail.com

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: