670 громадян отримали допомогу в павлоградському центрі права

Центр правової інформації та консультацій у місті Павлоград (Дніпропетровська область) створено 2011 року на базі Благодійного фонду “Горение”

Центр правової інформації та консультацій у місті Павлоград (Дніпропетровська область) створено 2011 року на базі Благодійного фонду “Горение”. Діяльність Центру підтримує програма “Верховенство права” Міжнародного фонду “Відродження”.

Юристи Центру надають безкоштовну правову допомогу мешканцям Павлограда і сіл Павлоградського району, а також Дніпропетровська, Новомосковська, Кривого Рога та Бердянська.

За період функціонування Центру надано допомогу 670 громадянам у вирішенні 1145 питань.

Особливу увагу фахівці Центру приділяють правомірності судових рішень щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги. Також вони надають допомогу житлово-будівельним кооперативам.

Центр співпрацює з місцевими громадськими об’єднаннями, надаючи їм правову допомогу. Зокрема, спеціалісти Центру надали допомогу громадській організації інвалідів в оформленні отриманих у дар корпоративних прав на суб’єкт господарювання, допомогли в державній реєстрації 7 громадським об’єднанням, супроводжують перевірки, які проводять контрольні структури у громадських організаціях.

Із 2012 року Центр займатиметься правовими колізіями земельних питань.

Благодійний фонд “Горение”
(05632) 6 02 81
fond-gorenie@ukr.net

***

Програма “Верховенство права” підтримує організації громадянського суспільства, діяльність яких спрямовано на захист прав людини й основоположних свобод, а також сприяє підвищенню правової свідомості та громадської активності на центральному й місцевому рівнях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: