55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору “Безпека для Громадянського суспільства в ХХІ столітті”

7-10 жовтня 2009 року у Києві відбудеться 55-та Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору “Безпека для Громадянського суспільства в ХХІ столітті”. Це найбільш представницький громадський форум з питань міжнародної безпеки, який щорічно проводиться в країнах-членах Асоціації.

До Києва завітають більш як 300 делегатів з 42-х країн, серед яких провідні фахівці у сфері міжнародних відносин, експерти, дипломати, військові. До участі в заході запрошені відомі українські політики, науковці, громадські діячі.

Тематика цьогорічної Генеральної Асамблеї охоплюватиме широкий спектр проблем, зокрема розширення НАТО, розробку нової Стратегічної концепції Альянсу, подальші дії союзників в Афганістані, посилення енергетичної безпеки в Чорноморському регіоні. Особлива увага буде приділена ролі України в міжнародній безпековій політиці.

7 жовтня 2009 року в приміщенні конференц-залу готелю “Русь” (м. Київ, вул. Госпітальна, 4)  відбудеться прес-конференція організаторів Асамблеї за участі Президента Асоціації Атлантичного Договору Карла Ламерса, Генерального Секретаря ААД Троелса Фролінга, президента Атлантичної Ради України Вадима Гречанінова, віце-президента АРУ Олега Кокошинського та голови комітету європейської інтеграції ВРУ Бориса Тарасюка.

Початок реєстрації ЗМІ о 12:30

8 жовтня 2009 року у конгрес-холі готелю “Президент” (м. Київ, вул. Госпітальна 12) проходитиме урочиста церемонія відкриття Генеральної Асамблеї за участі Президента України.

Початок реєстрації ЗМІ о 16:00.

Робочі мови заходів: англійська, українська.

Акредитація ЗМІ на прес-конференцію та урочисту церемонію відкриття проводиться 6 жовтня до 18:00 за телефонами: +380636560667,  8044 278 5255 та електронною адресою:  55gaata@gmail.com

Прес-центр Генеральної Асамблеї ААД наголошує на необхідності подання попередніх заявок на інтерв’ю чи  коментарі учасників заходу. У заявці слід вказати тематику інтерв’ю та орієнтовну кількість запитань.  Запити просимо надсилати на адресу: 55gaata@gmail.com

За цією адресою Ви також можете отримати додаткову інформацію. Офіційний сайт Генеральної Асамблеї: http://ata55ga.wordpress.com

Дарина Наконечна, координатор проектів Європейської програми
тел: +380 (44) 461 9500 | факс: +380 (44) 486 0166
eлектронна пошта: nakonechna@irf.kiev.ua
офіс: м.Київ, Бехтерівський пров. 13а к. 5

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: