300 волонтерів з усієї України обмінялися досвідом у Харкові

19 вересня в Харкові відбувся Форум солідарності волонтерів

19 вересня в Харкові відбувся Форум солідарності волонтерів. Захід провели волонтерські групи “Help Army” та “Станція Харків”, ГО “Територія миру”, ІЦ “Майдан Моніторинг” та Український кризовий медіа-центр з ініціативи БФ “Мир і Порядок” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Інформаційний партнер – PR-агентство “Bagels&Letters”.

У заході взяли участь близько 300 гостей із 20 міст України, виступили понад 70 спікерів.

На Форумі працювали 4 секції: громадська безпека й оборона, інформаційна політика й інформаційна безпека, допомога Збройним Силам України та військовим шпиталям, допомога вимушеним переселенцям. Найбільш масовими були секція допомоги Збройним Силам і секція допомоги вимушеним переселенцям: на кожній прозвучало понад 20 виступів.

До роботи Форуму долучилися представники багатьох організацій (“Громадська варта Харкова”, ВО “Українські рубежі”, фонд “Підтримай армію України”, ГО “Патріот”, група “МАМО”, “Медична служба Хотабич”, “Волонтерська медична служба”, “Аеророзвідка”, батальйон “Донбас”, ООН та ОБСЄ), а також волонтери Юрій Бірюков, Тетяна Ричкова, Армен Нікогосян.

Крім того, через “Skype” виступили мер Львова Андрій Садовий, заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, експерт Українського кризового медіа-центру Дмитро Золотухін, хірург 17-ї клінічної лікарні Києва Олександр Лінчевський.

“Те, що захід позаду, не означає, що всі питання розв’язано. Це далеко не кінець. Зараз триває переосмислення, аналітична робота, люди починають аналізувати досвід роботи вже на макрорівні. Це вже не просто реагування на гарячі виклики”, – зауважила Наталка Зубар, голова правління ІЦ “Майдан Моніторинг”.

Фото

Контакти:
Форум солідарності волонтерів
Тетяна Ландесман
063 22 22 583
landesman@bagels-letters.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: